Informacje o firmie

Odwiedź Bornholm.
To tak blisko...

_________

Kierunek Bornholm oraz Skandynawia został obrany przez nas w 2004 roku. Zajmujemy się organizacją pobytów oraz wyjazdów promowych do Skandynawii. Tworzymy zgrany zespół osób, dla których Bornholm jest nie tylko pięknym, magicznym zakątkiem na Ziemi - posiadamy także obszerną, fachową wiedzę o wyspie, jej historii, atrakcjach, zabytkach, kuchni, panujących tam zwyczajach i wielu innych dziedzinach z nią związanych.

Dzięki bezpośredniej współpracy z polskimi oraz duńskimi przewoźnikami promowymi oraz z duńskimi operatorami prowadzącymi wynajem domów wakacyjnych, hoteli i pensjonatów na Bornholmie nasza oferta stanowi rzetelną oraz kompletną propozycję dla każdego kto planuje wakacje na wyspie.

Przyjęte procedury świadczenia przez nas usług rezerwacji biletów promowych oraz miejsc noclegowych gwarantują Państwu dobre ceny bez niepotrzebnych narzutów oraz prowizji.                               

Oficjalna strona: www.visitbornholm.pl

Udzielamy wszelkich niezbędnych informacji i pomagamy w optymalnym zaplanowaniu dojazdu na wyspę, a także przy rezerwacji biletów promowych oraz noclegów. Nasze strony internetowe stanowią doskonałe źródło wiedzy o wyspie - znajdą tutaj Państwo m.in. odpowiedzi na takie pytania, jak: co warto zwiedzić, w jakich wydarzeniach kulturalnych warto uczestniczyć, jakie przysmaki lokalnej kuchni warto skosztować... A także wiele innych, przydatnych informacji o bogactwach oferty turystycznej, tajemnicach wyspy oraz ciekawostkach, które z pewnością uatrakcyjnią pobyt w tym uroczym zakątku!

Naszym celem jest maksymalne spełnienie oczekiwań Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Łączymy wiedzę z bogatym doświadczeniem w branży turystycznej, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o szczegóły techniczne. Zawsze dopinamy je na przysłowiowy "ostatni guzik". Pragniemy, aby nasi Klienci w pełni delektowali się pięknem wyspy, jej niepowtarzalnym klimatem i mnóstwem atrakcji, jakie czekają tam na każdego.

Firma Retravel.pl

Firma Retravel.pl

Więcej o naszej działalności

Serwis internetowy www.visitbornholm.pl jest w całości poświęcony tematyce Bornholmu i tamtejszej infrastrukturze wypoczynkowej. To nie tylko obszerne informacje na temat wyspy i oferty noclegowej, ale również wszelkie szczegóły dotyczące połączeń promowych. Tutaj mogą Państwo w szybki i prosty sposób zarezerwować nocleg w dogodnym terminie oraz wykupić bilety na prom, również w pakietach promocyjnych.

Proponujemy szeroki wachlarz ofert noclegowych dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - do wyboru domki kempingowe, domy letnie z pełnym wyposażeniem, kameralne pensjonaty i luksusowe hotele.

Nasz system rezerwacji został tak zaprojektowany, aby ułatwić Państwu cały proces związany z rezerwacją promu i obiektów noclegowych. Wszystkie oferty przedstawione są w sposób przejrzysty. Zawierają kompletne dane na temat obiektu i związanych z nim opłat, jak również wszelkie przydatne informacje praktyczne, odległości od większych miast, plaż, sklepu itp.

Dokonując rezerwacji przez nasze biuro, otrzymują Państwo gwarancję bezpiecznej transakcji, dobrej ceny, kompletnej i fachowej obsługi, a co najważniejsze - udanych wakacji i niepowtarzalnych wspomnień, jakie Państwo ze sobą przywiozą!

Posiadamy rekomendację Duńskiej Izby Turystyki dla serwisu BORNHOLM-OK.pl, jednak największym dowodem uznania są dla nas zadowoleni Klienci - odwiedzający wyspę po raz pierwszy, jak również Turyści powracający na Bornholm każdego lata.


Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Trwa aktualizacja danych bazy noclegowej. Przepraszamy.